in ,

Ztewelink MG2810 GSM/GPRS Modül

İnternetin nesneye dokunduğu noktalardan biri olan GSM modüller, ZTEWelink gibi teknoloji öncüleri ile gelişmeye devam ediyor. ZTEWelink’in GSM/GPRS (2G) hızlarında üretmiş olduğu en güncel modül olan MG2810, yerden tasarruf etmek isteyenlerin özellikle ilgilenebileceği bir modül. Rakiplerine göre ölçüleri oldukça küçüktür.(17,4 * 14,4mm)

Ürünün diğer özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz: Quad bandı destekler böylece dünyanın her yerinde sorunsuz hizmet sağlayabilmektedir (GSM850/900/1800/1900).

İçerisinde dahili TCP & UDP stack bulunur, bu sayede TCP ve UDP bağlantıları kolaylıkla yapılabilir. Aynı zamanda FTP stack ile bir FTP Server’a data gönderme veya alma işlemlerini yapabilir. Bunun yanı sıra katma değer katan özellikler olarak dual UART ve Bluetooth mevcuttur.

Dual UART sayesinde UART portunun birini data alışverişi ile ilişkilendirirken, diğer uart portunu modülü kontrol etmek için kullanabiliriz. Bu, kesintisiz data gönderiminin önemli olduğu projeler için çok önemli bir özelliktir. Bluetooth ile kablosuz olarak yakın çevreye data alınıp gönderilebilir.

Panasonic PA-N Serisi Rölesi

Yeni Ürün Winstar 7” M Serisi Smart TFT Modül