in ,

Winbond’dan Eğitim

Winbond, Özdisan’a Ürünleri ve Satış Hedefleri Hakkında Eğitim Sundu

Winbond offers training to özdisan on its products and sales targets

Türkiye’nin önde gelen elektronik komponent distribütörü Özdisan, iş birliği içerisinde olduğu DRAM ve FLASH memory üreticisi Winbond’un teknoloji müdürü Yael Naor tarafından düzenlenen eğitime ev sahipliği yaptı. Bu önemli eğitim, Winbond’un ürünleri, teknik destekleri, satış hedefleri ve iki şirket arasındaki iş birliği potansiyeli hakkında detaylı bilgileri içeriyordu.

Yael Naor’un eğitim toplantısında, Özdisan ekibi özellikle bellek entegreleri üretimi konusundaki uzmanlığı ile tanınan Winbond’un ürün yelpazesini ve teknik özelliklerini yakından inceledi. Aynı zamanda sunduğu teknik destek hizmetlerinin ayrıntıları hakkında bilgi aldı.

Özdisan, Winbond ürünlerinin Türkiye pazarında daha etkin bir şekilde sunulması ve satış hedeflerine ulaşılması için stratejileri ele aldı. İki şirket arasındaki iş birliği potansiyeli de bu eğitimde masaya yatırıldı. Bu iş birliği, Türkiye’deki müşterilere daha fazla seçenek sunma fırsatını ve Winbond’un Türkiye pazarındaki varlığını artırma potansiyelini taşıyor.

28 Eylül 2023 tarihinde düzenlenen bu eğitim, elektronik bileşen endüstrisindeki gelişmeleri ve iş birliklerini teşvik ederek, Özdisan ve Winbond arasındaki stratejik ilişkinin daha da güçlenmesine katkı sağlayacak önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Özdisan, the leading electronic component distributor in Türkiye, hosted the training organized by Yael Naor, the technology manager of Winbond, the manufacturer of DRAM and FLASH memory, which Özdisan is in cooperation with. This particular training included detailed information about Winbond’s products, technical supports, sales targets and the potential for cooperation between the two companies.

At the training session by Yael Naor, Özdisan team closely examined the product range and technical characteristics of Winbond, which is especially known for its expertise in the manufacture of memory integrations. At the same time, the team members have received information about the details of the technical support services the company offers.

Özdisan discussed strategies for marketing Winbond  products more effectively in the Turkish market and achieving the set sales goals. The potential for cooperation between the two companies was also discussed in this training. This cooperation provides an opportunity to offer more options to customers in Türkiye and increase Winbond’s presence in the Turkish market.

Held on September 28, 2023, this training is considered as an important step that will contribute to further strengthen the strategic relationship between Özdisan and Winbond by encouraging developments and cooperation in the electronic component industry.

Zamanının Ötesinde Bir Dahi : Alessandro Volta

RECOM’un Özdisan Ziyareti: Gelecekteki Projeler İçin Verimli Bir Adım