in ,

SEKTÖREL AJANDA

WEBRAZZI SUMMIT 2017

Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit, bu sene de internet-teknoloji dünyasında gündem belirleyecek. Webrazzi Arena, Startup Lounge, 2 sahnede eş zamanlı onlarca oturum 18 Ekim Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek. Birbirinden başarılı insanların konuşma yapacağı etkinlikte, girişimciler ve yatırımcılar buluşma olanağı bulacak.

SEMICON TAIWAN 2017 FUARI

Mikroelektronik üretimi konusunda Tayvan’daki en önemli etkinlik olan Semicon Taiwan 2017 Fuarı, 13 – 15 Eylül tarihleri arasında Tayvan’da gerçekleşecek. Yarıiletkenler, nanoelektronik, MEMS, Fotovoltaik ile ilgili üreticileri ve şirketleri bir araya getiren fuar, endüstri ağınızı genişletmek isteyenler için en büyük fırsatlardan birini sunuyor. 43.000 kişinin katılımının beklendiği Semicon Taiwan 2017 Fuarı’nda ziyaretçi profilinin %45’ini yöneticiler oluşturuyor, katılımcıların %52’si ise satın alma gücüne sahip kitleden oluşuyor.

KALITE’17

Kalite’17, 8. Kontrol, Otomotiv Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarı 12- 14 Ekim 2017’de İstanbul Fuar Merkezi / Yeni fuar Kompleksi – Yeşilköy ‘de gerçekleştiriliyor. Kalite, kontrol ve metroloji sektörünün buluşma noktası olan ve Kasım 2017’de 8. kez düzenlenecek fuarda katılımcılar hedefledikleri nihai tüketici grupları ile bir araya gelme fırsatını yakalayacaklar. Fuara katılan firmalar Türkiye ve dünyada isim yapmış 500 ün üzerinde markayı 15.000 profesyonel ziyaretçi ile buluşturacak. TÜBİTAK-UME, TSE, TİAD ve TÜRKAK gibi uzman kuruluşların, üretimde daha üst düzeyde kaliteyi arayan firmaların aradıklarına her aşamada cevap verecekleri tek fuar olan Kalite’17; gıdadan otomotive, beyaz eşyadan tekstile, inşaattan ambalaja, elektronikten kimyaya ülkemizin önder firmalarına daha kaliteli ve güvenilir üretim yapabilmeleri için yol gösterecek.

MAKTEK IZMIR FUARI

Makine sektörünün Ege Bölgesi’ndeki en büyük buluşması MAKTEK İzmir Fuarı, 4-7 Ekim 2017 tarihleri arasında Fuarİzmir, Gaziemir/İzmir’de gerçekleşecek. TÜYAP tarafından, Takım Tezgâhları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD), Makina İmalatçıları Birliği (MİB) işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası’nın destekleriyle düzenlenen fuarda, takım tezgâhlarının ülkemizdeki en önemli üreticileri bir araya gelecek. Fuarda, takım tezgâhları, metal – sac işleme makineleri, tutucular – kesici takımlar, kalite kontrol – ölçüm sistemleri, CAD/CAM, PLM yazılımları ve üretim teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren katılımcılar yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

YENİ ÜRÜNLER

ANTİSTATİK ÖZELLİKLİ ÜRÜNLER ÖZDİSAN’DA