in ,

Sektörde Dijitalin Adresi

ALPER ETORUN
ÖZDİSAN ELEKTRONİK
SATIN ALMA VE E-TİCARET MÜDÜRÜ
ALPER ERTORUN

www.ozdisan.com web sitesinin ilk yayına çıkış tarihi 1999 yılıdır, 2015 yılına kadar kullanıcılarına kurumsal site olarak hizmet veren ozdisan.com, 2015 yılından sonra altyapı ve yazılım yatırımı yaparak bulunduğumuz coğrafyada sektörün en kapsamlı e-ticaret sitesi konumuna geldi.

Konvansiyonel pazardaki liderliğini e-ticaret platformunda da sürdüren Özdisan, dijital platforma yapmış olduğu yatırımlar ile sektöre yön vererek, değişimin öncüsü oldu. ozdisan.com, Endüstri 4.0’a uyum sürecinde, zengin içeriği ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sektördeki tüm kullanıcılar için önemli ve avantaj sağlayan bir adres haline geldi. Site içerisinde sunduğu zengin içerikler ve avantajların yanı sıra, sipariş sonrası sunduğu teslimat seçenekleriyle de bugüne kadar Türkiye’deki 81 farklı ilden aldığı siparişleri sorunsuz bir şekilde ulaştırdı.

Platformun en önemli avantajı ise, Türkiye’deki profesyonellerin global markete olan bağımlılıklarını en aza indirmesidir. Global marketten münferit ürünlerin siparişleri sırasında yapılan nakliye masrafları ve en önemlisi zaman kayıplarını ortadan kaldıran özdisan.com, özellikle KOBİ’lerin karlılıklarını ve verimliliklerini arttırmalarını sağladı.

ÜLKE SINIRLARININ ÖTESINE AÇILMAK

Yurtdışındaki sektör kullanıcılarının da dikkatini çekmeyi başaran ozdisan.com, Türkiye’ye ciddi bir trafik akışı sağlıyor. Komponent sektöründeki kullanıcılara olan penetrasyonu Türkiye ile sınırlı kalmayıp bugüne kadar 165 ülkeden ziyaretçi oturumu alan ozdisan.com, global pazardan gelen talepleri karşılayan bir e-ticaret sitesi konumuna geldi. Gelen talepler doğrultusunda ihracat rakamlarını da arttıran Özdisan, ülke ekonomisine de katkıda bulunmanın gururunu yaşıyor.

ozdisan.com’un kullanıcı deneyimini iyileştirip, ziyaretçilerine daha etkin bir hizmet verebilmesini sağlayan birkaç özelliği şu şekilde;

Çok Al, Az Öde: Platform üzerinden yapılan alışverişler neticesinde sepet tutarlarına göre %5 ile %30 oranında değişen indirim kazanabilirsiniz.

Aynı gün Sevkiyat: Sipariş verilen tüm ürünlerin stoklarda mevcut olması, saat 16:30’a kadar verilen siparişlerin aynı gün kargoya teslim edilmesini mümkün kılıyor.

İnternette Güvenli Alışveriş: Tüm alışverişleriniz 3D Secure ödeme ve 256 Bit SSL sertifikası ile güven altında.

Alternatif Ödeme Yöntemleri: Kredi kartına tek çekim ya da taksit seçeneğinin yanında Havale/EFT yöntemi ile de ödeme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo: 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargonuz ücretsiz.

PCB Hesaplama ve Teklif Modülü: Bu modül sayesinde, istenilen parametreler girildikten sonra sistemin hesaplayacağı otomatik fiyat teklifini anında görüntüleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için alanında uzman mühendislere doğrudan ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Soğutucu Teklif Modülü: Alüminyum soğutucu ile ilgili ihtiyaçlarınızı online olarak bu modülden fiyatlandırabilir ve gelen teklifleri siparişe dönüştürebilirsiniz.

Kampanyalı Ürünler: Bazı ürün gruplarında uygulanan ekstra indirimleri “kampanyalar” sekmesi altında görüntüleyebilirsiniz.

Farklı Sepetler Kaydedebilme: Farklı projeler için oluşturduğunuz sipariş listelerinizi farklı sepetlerde kaydedebilir ve dilediğinizde hızlıca siparişe dönüştürebilirsiniz.

Filtreleme Seçenekleri: Bir ürün grubunun sayfasındayken ekrandaki filtreleri kullanarak, aranılan teknik özelliklerdeki ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hemen Teklif İste: Bu modül sayesinde talepleriniz alındıktan sonra satış ekibi tarafından hızlı geri dönüş sağlanıyor ve ürün stoklara girdiğinde sistem tarafından otomatik olarak mail bildirimi yapılıyor.

Favorilerime Ekle: Daha sonra incelemek üzere bir ürünü favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Karşılaştırma Sepetine At: Aynı kategorideki birden fazla ürünü aynı ekranda karşılaştırabilmek için bu modülü kullanabilirsiniz.

Muadil, Benzer ve Birlikte Kullanılabilecek Ürünler: Bu özellik sayesinde, aradığınız ürünle ilişkili diğer tüm ürünlere aynı ekran üzerinden rahatlıkla ulaşılabilirsiniz.

Component by Özdisan Dergisi: Özdisan’ın iki ayda bir yayınladığı Elektrik, Elektronik ve Otomasyon sektörüne yönelik haberlerin ve güncel teknolojilerin yer aldığı bu dergiyi, platform üzerinden ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Motorola Polaroid
Fotoğraf Basan Yazıcı

TV Keyfinizi LG Büyük Ekrana Taşıyın