in ,

SEEED’DEN SENSECAP ÇÖZÜMLERİ

Dünya, IoT’nin çok önemli bir rol oynayacağı bir dijital dönüşüm dalgası içinde yer alıyor. Güvenilir ve fiziksel algılama ağı bu dönüşümün temelini oluşturuyor. Seeed, çeşitli endüstriyel uygulamalar için hayati önem taşıyan fiziksel verileri toplamak, sistem entegratörleri ve servis sağlayıcılar üzerinden endüstriyel IoT çözümleri üretme konusunda büyük atılımlar yapıyor.

Endüstriyel IoT (IIoT) kategorisi, ağ geçitleri, veri kaydediciler, sensörler ve daha fazlasını içeren Endüstriyel IoT ürünlerini içeriyor. Seeed IIoT ürünleri, çoklu çalışma, ölçeklenebilme, dayanıklılık ve güvenilirlik özelliklere sahip endüstri standartlarıyla tasarlandı.

Seeed IIoT ürün serisinden olan SenseCAP, kablosuz çevre algılama uygulamalarından akıllı şehir, akıllı tarım ve hassas tarım için çözümler üretiyor. Donanım olarak; sensörler, veri kaydediciler ve ağ geçitleri ile yazlımsal olarak da SenseCAP portalı, mobil uygulama ve açık gösterge paneli özelliklerini kullanıcılarına sunuyor. Cihaz ve veri yönetimi içinde API kullanımı sağlıyor. SenseCAP, LoRa, 2G, 4G ve NB-IoT iletişim protokollerini destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

FN070A133-V1.0

özdisan

GÜÇ ELEKTRONİĞİ VE IPM MODÜLLER