in ,

SATOZ, Shenzhen’de Düzenlenecek Olan China Public Security Expo Fuarında

Çin’in lider TFT ekran üreticisi SATOZ, bu yıl 16.’sı düzenlenen Shenzhen – China Public Security Expo fuarına katılıyor. 29 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında Shenzhen Convention & Exhibition Center’da gerçekleşecek olan fuar, sektörün önde gelen firmalarını bir araya getiriyor.

CRT Tüp üretimi ile 2003 yılında faaliyete geçen ve 2010 yılında TFT LCD Panel üretimine başlayan Shenzhen SAT Electronics Co.Ltd(SAT)’un, 2014 yılında DMY Grup ile kurduğu ortak sonucu ortaya çıkan SATOZ, bugün TFT LCD Display üretiminde Çin’in lider üreticisi konumunda yer alıyor. Ayrıca, yerel Video Interkom pazarında %80 pazar payına ulaşmış durumda.

Aylık 2 milyon adedi aşan üretim kapasitesi ile 3.5”/ 4”/4.3”/5”/6.2”/7”/8”/9”/10.1”ekran ölçülerinde Digital Panel üretimi yapan SATOZ, Donguan ve Shenzhen şehirlerinde yer alan 2 fabrikasıyla üretim faaliyetlerini sürdürüyor. TN ve IPS teknoloji TFT Ekran üretiminin yanı sıra, Analog Board, CCD & CMOS Camera üretimini sürdüren firma, 29 Ekim – 1 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Shenzhen – China Public Security Expo fuarında ziyaretçilerini ağırlayacak.

SATOZ

Shenzhen DMY, Grup Firmaları İçin Güvenli Bir Ortam Yaratıyor

Özdisan Elektronik, Distribütörlük Ağını Genişletiyor