in ,

Rekabetin İlk Koşulu Güçlü Lojistik Altyapı

ÖZDİSAN ELEKTRONİK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

Globalleşmeyle birlikte ticaret hacminde yaşanan büyüme, dünyanın bir köşesinde üretilen malların çok uzak noktalarda tüketilmesine yol açtı. Ekonomilerin uluslararası boyut kazanması da rekabetin büyümesine yol açarak pazar liderliğini elde edebilmek için daha fazla unsurun bir araya getirilmesini zorunlu hale getirdi. Lojistik hizmetlerde başarılı olmak ise rekabet gücünü arttıran en önemli unsurların başında geliyor.

Günümüzde rekabet gücü elde etmek isteyen firmaların yalnızca üretim ve dağıtım başarılarıyla değil bu iki unsurun ortak noktası olan lojistikte de kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. Taleplerin uygun biçimde karşılanması, ürünlerin uygun koşullarda teslim edilmesiyle paralel önem taşıyor. Lojistikte kalite, teslimatı zamanında gerçekleştirme, doğru taşıma, gereksiz stok fazlalığı bulundurmama ve envanter bilgisinin doğru tutulması gibi unsurları içeriyor.

Özdisan’da Lojistik Süreç Nasıl İşliyor?
Ekonomik şartların her geçen gün zorlaştığı ve rekabetin ise hızla arttığı ülkemizde sadece malzeme satmanın değil, bin bir zorlukla satılan bu malzemelerin müşterilere sorunsuz teslim edilmesinin de önemi günden güne artıyor. Firmaların ise bu konudaki çizgilerini her daim yukarılara taşımaları zorunluluk haline geldi. Bu nedenle Özdisan Elektronik, hiçbir mazeretin başarının yerini tutamayacağı ilkesi ile verdiği hızlı, güvenli ve etkin hizmetin devamlılığını sağlamak için çalışıyor. Özdisan’ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

“Girişimlere Desteğimiz Artıyor”

LCD Ekran Pazarı Her Geçen Gün Büyüyor