in ,

RECOM’un Özdisan Ziyareti: Gelecekteki Projeler İçin Verimli Bir Adım

Recom’s Özdisan Visit: An Efficient Step For Future Projects

Türkiye’nin lider elektronik komponent distribütörü Özdisan, güç kaynağı üretiminde sektörünün önde gelen firması RECOM POWER’ın Avrupa Satış Müdürü Marco Peretta’yı ağırladı. 26 Eylül 2023 tarihinde Özdisan Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyaret, iki şirket arasındaki iş birliği fırsatlarını değerlendirmek ve güncel teknolojiler hakkında bilgi paylaşımı amacıyla düzenlendi.

Peretta, ziyareti sırasında RECOM’un yeni ürünlerini tanıttı. Bu ürünler, şirketin uzun yıllara dayanan deneyimi, mükemmel üretim kalitesinin ve güvenirliliğinin sonucu olarak piyasada önemli bir yer edinmişti. Firmanın “Fit and Forget” felsefesi, kendi ürettikleri ürünlerin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışma garantisi verdiğini vurguluyor.

Peretta, Türkiye pazarı ile ilgili satış mühendisi arkadaşlarımızla fikir alışverişinde bulundu. Özdisan çalışanları, RECOM’un yeni ürünlerinin teknik özelliklerini ve kullanım alanlarını yakından tanıma fırsatı buldu.

Ziyaret, RECOM’un güçlü ürün portföyü ve teknik yeteneklerini yakından tanıma fırsatı bulan Özdisan için önemli bir fırsat oldu. Bu ziyaret ile iki şirket arasındaki iş birliği olanakları daha net bir şekilde ortaya çıktı.

RECOM Avrupa Satış Müdürü Marco Peretta ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, “Özdisan ile iş birliğimizi daha da güçlendirmek istiyoruz. Bu ziyaret, bu hedefimize ulaşmak için önemli bir adım oldu” dedi.

Özdisan, the leading electronics component distributor in Türkiye, hosted Marco Peretta, the European Sales Manager of RECOM POWER, a leading company in the power supply manufacturing industry. The visit took place on September 26, 2023, at Özdisan Headquarters. The aim of the visit was to evaluate cooperation opportunities between the two companies and to share information about current technologies.

During his visit, Peretta introduced RECOM’s new products. These products have an important place in the market as a result of the company’s many years of experience, excellent manufacturing quality and reliability. The company’s ”Fit  and Forget” philosophy emphasizes that the products they manufacture guarantee a long service life and a trouble-free operation.

Peretta also exchanged ideas with our sales engineers about the Turkish market. Özdisan employees had the opportunity to get to know the technical features and usage areas of RECOM’s new products closely.

The visit was an important event for Özdisan, which had the opportunity to get to know RECOM’s strong product range and technical capabilities closely. With this visit, the possibilities of cooperation between the two companies became clearer. “We would like to further strengthen our cooperation with Özdisan and this visit was an important step to achieve this goal”, said the RECOM Europe Sales Manager Marco Peretta said, in a statement after the visit.

Winbond’dan Eğitim

Kaliteli Ekipman ve Sarf Malzemesi Kullanımı Üretim Maliyetlerini Azaltır