in ,

Recom

Recom

Endüstri 4.0, IOT Ve Akıllı Evler İçin 5 Watt AC/ DC Modülleri

RAC05-K / 277 serisi ile Recom, en yüksek güç gereksinimlerini destekleyen, genişletilmiş giriş hatlarına sahip ve -40°C’den etkileyici +90°C’ye kadar aşırı sıcaklıklarda güvenilir çalışma için özel olarak tasarlanmış 5 Watt AC / DC dönüştürücüleri sunar. RAC05-K / 277 serisi, 85VAC’tan 305VAC’a kadar ana şebeke gerilimi ile genişletilmiş giriş hatlarından çalışacak şekilde üretilmiştir. Harici bileşenler gerektirmeden hem radyasyonlu hem de kontrollü okumalarda minimum 6dB’lik bir marj ile EN55022 sınıf “B” ile EMC uyumludur. 1” x 1,25” kasa alanı olan PCB montajlı veya kablolu bu yeni modüllerin dünya çapında endüstriyel, ev ve ITE kullanımı için tamamen korumalı çıkışları vardır ve uluslararası güvenlik sertifikalarına sahiptir. RAC05-K / 277 serisi, Recom’un 1”x1” kasa alanına sahip ultra kompakt RAC05-K dönüştürücülerine ilavedir. Ayrıca yakın zamanda piyasaya sürülen RAC05-K / 480 modülü 528VAC’a kadar fazdan-faza operasyonlar için ayrılmış bir AC / DC modülüdür ve sadece Recom’a özeldir. RAC05-K / 277 serisinin kablolu versiyonları 2018 senesinin Ekim ayında piyasaya sürülmeye başlandı. Pin versiyonu örneklerini ve orijinal ekipman üretici (OEM) fiyatlarını Özdisan Elektronik’ten temin edebilirsiniz.

Iot ve Akıllı Ev Uygulamaları İçin 15W-20W AC/ DC Dönüştürücüler

RAC15-K ve RAC20-K serisi özellikle hafif yük koşullarında ultra düşük enerji kayıplarına sahip PCB monteli veya kablolu AC / DC modüllerdir. Böylece bu güç kaynakları, IoT ve akıllı ev cihazları için enerji tasarrufu direktiflerini karşıladıklarından her zaman açık ve bekleme modu işlemlerinde idealdir. Entegre güçteki en son gelişmelerine dayanarak, modüler 2”x1” boyutunda 20W gücünde bir üst verim seviyesine ulaşıldı. Bu AC / DC dönüştürücüler dünya çapında kullanım için 85VAC’den 264VAC’ye kadar evrensel şebeke giriş aralığına sahiptir; AV ve ITE sertifikalarının yanı sıra ev standartları için gerekli uluslararası güvenlik sertifikalarıyla birlikte sunulur. RAC15-K, RAC20-K -40°C ile +80°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve tam korumalı 5VDC tek çıkış sunar. Tek çıkış (5 – 48VDC), çift çıkış seçenekleri (12 ve 15VDC) ve kablolu çeşitlerinin tamamı piyasada yerini aldı. EMC sınıf B’yi herhangi bir harici bileşen gerektirmeden sınırların çok altında kolaylıkla karşılar. Ürün örneklerini ve orijinal ekipman üretici fiyatlarını Özdisan Elektronik’ten temin edebilirsiniz.

DÜŞÜK MALİYETLİ 2W DC / DC DÖNÜŞTÜRÜCÜLER YÜKSEK İZOLASYON SAĞLAR

RKZE serisi, endüstri standardı SIP7 kasasında düşük maliyetli 2W DC / DC dönüştürücülerden oluşuyor. Genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı, -40°C ile +95°C arasında değişir ve bu dönüştürücüler hem zorlu endüstriyel, test ve ölçüm uygulamaları için hem de düşük maliyetli ve yüksek sayıda kullanılan uygulamalar için uygundur. Bu dönüştürücüler RK ve RH dönüştürücü serileri ile uyumludur. Aynı zamanda 1W’dan 2W’a yüksek izolasyon kaynağı yükseltmesi yapmak için kolay bir yol sunar. Standart izolasyon 3kVDC’dir ve /H versiyonu fabrikada 4kVDC’ye kadar test edilmiştir. Tek veya çift çıkışlar isteğe bağlı olarak sürekli kısa devre korumasıyla (/P uzantısı) kullanılabilir. EN62368-1 sertifikası ve EN55032 EMC uyumlulukları, bu dönüştürücüleri herhangi bir IoT ve endüstri 4.0, PCB tasarımına kolay entegre edilmesi için hazır hale getirir. Ürün örneklerini ve orijinal ekipman üretici fiyatlarını Özdisan Elektronik’ten temin edebilirsiniz.

Recom

Endüstri 4.0, Iot Ve Akıllı Ev Uygulamaları İçin 3.5 Watt Modüller

3.5W ve kablolu 5W modülleri, piyasada en iyi fiyat performans modülleri sunan Recom’un geniş AC / DC portföyüne eklendi. Zorlu ortamlarda -40°C’den etkileyici +90°C’ye kadar aşırı sıcaklıklarda güvenle çalışırlar. Bu seri en yüksek güç gereksinimlerini destekler ve 305VAC’ye kadar genişletilmiş giriş hatları için özel olarak tasarlanmıştır. EN55022 “B” sınıfı EMC uyumuna, hem yayılan hem de yönlendirilen okumalarda asgari 6dB’lik bir marj ile harici bileşenlere ihtiyaç duymadan ulaşır. Bu PCB ya da kablolu modüller dünya çapındaki kullanımlarda endüstriyel, ev ve ITE için tamamen korumalı çıkışlara ve uluslararası güvenlik sertifikalarına sahiptir. 1” x 1,25” lik taban alanına sahip bu seriler ve ayrıca son olarak piyasaya sürülmüş olan 528VAC’a kadar fazdan-faza işlemler için öngörülmüş AC / DC modülü RAC05-K / 480, Recom’un en kompakt 1″ x 1″ taban alanı olan RAC05-K serisi dönüştürücülerini tamamlıyor. Ürün örneklerini ve orijinal ekipman üretici (OEM) fiyatlarını Özdisan Elektronik’ten temin edebilirsiniz.

Recom

15, 20 Ve 30W Medikal DC / DC Dönüştürücüler 2 X Mopp Sağlar

Güvenilir REM15-W, REM20-W ve REM30-W serisi, 60601-1 3rd Ed sertifikası dahil olma üzere kritik tıbbi uygulamalar için iyi dengelenmiş özellikler sunan DC / DC dönüştürücülerdir. Sadece 1,6”x1” ve 2”x1” ebadındaki kompakt kasa boyutlarına rağmen 250VAC çalışma voltajında 5kVAC güçlendirilmiş izolasyona, 8mm kaçak yolu ve açıklık ve 2μA düşük kaçak akıma sahiptir. Aynı zamanda ekstra geniş 4:1 giriş voltaj aralığı ile geniş kapsamlı uyumluluğu garanti ederler.
%90’a varan yüksek verim, -40°C’den +105°C’ye kadar aşırı sıcaklıklardaki zorlu ortamlardan doğal ortamlara kadar güvenilir şekilde çalışabilecekleri anlamına geliyor. Tek çıkış seçenekleri 5V ile 24V arasındadır ve çift çıkışlar 5V, 12V veya 15V düşük çıkış dalgası ve sıfır yüklü çalışma sağlar. Yüksek güvenilirliğin altını çizmek için Recom bu modüller için 5 yıllık garanti veriyor. Ürün örneklerini ve orijinal ekipman üretici (OEM) fiyatlarını Özdisan Elektronik’ten temin edebilirsiniz.

Recom

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Winstar HDMI Tftler

Goasong