in ,

PANASONIC, DAHA İYİ BİR DÜNYA BIRAKMA GAYRETİ İLE ÇALIŞIYOR

Elektronik sektörünün gelişimi, üretimin en temel yapı taşı komponentlere olan ihtiyacı her geçen gün artırıyor. Müşterilerine daha doğru yaklaşmak adına; tüketici elektroniği, otomotiv, bağlı çözümler, yaşam çözümleri ve endüstriyel çözümleri gibi başlıklarda hizmet veren Panasonic, bu çalışmalarını AR-GE yatırımları ve geliştirdikleri teknolojiler ile destekliyor. Hem üretim yapan hem de sosyal sorumluluk projelerinde bulunan ve toplum ile iç içe yaşayan bir firma olduklarını ifade eden Panasonic Elektro Mekanik Komponent İş Birimi Ülke Müdürü Fatih Koray Yıldız, Panasonic’in faaliyetlerini ve gelişen teknolojileri değerlendirdi.

ÖZDİSAN
PANASONIC ELEKTRO MEKANİK KOMPONENT
İŞ BİRİMİ ÜLKE MÜDÜRÜ
FATİH KORAY YILDIZ

Panasonic’in Türkiye’deki yatırımlarının tarihine baktığımız zaman sürekli arttığını hem üretim yapan hem de sosyal sorumluluk projelerinde bulunan toplum ile iç içe yaşayan bir firma olduğunu gözlemliyoruz. Panasonic 90’lı yıllardan beri Türkiye’de devam eden organizasyonlarında ekonomimize hem katma değer sağlıyor hem de istihdam sağlayan politikalar sunuyor.

Kurucumuz Konosuke Matsushita’nın prensipleri doğrultusunda topluma daha iyi yaşam ve daha iyi bir dünya bırakma gayreti ile çalışıyoruz. Bu doğrultuda teknolojilerimizi ve verdiğimiz hizmetleri AR-GE yatırımlarımız ve geliştirdiğimiz teknolojiler ile destekliyoruz.

Organizasyonumuz, daha atletik bir yapı ve doğru müşteri yaklaşımı sunmak için; tüketici elektroniği, otomotiv, bağlı çözümler, yaşam çözümleri ve endüstriyel çözümler olmak üzere beş ana başlık altında toplanmıştır. Endüstriyel çözümler; B2B alanında hizmet veren tüketici elektroniği, endüstriyel elektronik, otomotiv elektrik, elektronik üretici ve paydaşlarına hizmet ve teknoloji sağlıyor.

Toplumun azalan kaynaklarını daha verimli kullanması ve daha az enerji tüketimi sağlaması adına yenilenen politikalar ve kurallar bizleri hem zorlayıcı hem de daha iyi olanı bularak insanların hizmetine sunmaya itiyor.
Hareket halindeyken ihtiyaçlarımızı karşılama isteği ve giderek artan kişisel sağlık ve bakıma olan talep, daha fazla taşınabilir ürünlerin toplumun kullanımına sunulmasına yol açıyor. Artan talep ile özellikle iletişim altyapıları ve platformları üzerinde daha fazla yoğunlaşıp, taşınabilir cihazlarda kullanılan komponent ürünlerimizin pazar payını yukarıya çıkarıyor.

İlişki içinde oluğumuz müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz ve sağladığımız teknolojiler, cihazlarda daha az elektrik tüketimi, daha az su tüketimi, daha hızlı kullanım pratikliği kazandırmakla beraber daha sağlam ve uzun süreli kullanıcıların cihazlarından uzun süreli verim almasını sağlıyor.

Giderek yaygınlaşan insansız ve otonom hareketli teknolojiler, komponentlerden olan beklentiyi artırıyor. Yüksek voltaj, yüksek amper daha uzun ve zorlu şartlara dayanıklı switchler, otonom cihazlarda bağlantı ihtiyacını karşılayan kamera modülleri için konnektörler ve daha fazlası sayılabilir. Bu çalışmalarımızı yaparken 2019 orta vadeli planlarımızda bahsettiğimiz üzere en uygun ürün ve hizmeti, her bir müşteri için özenle sunmaya çalışıyoruz.

İnanılmaz bir hızla değişen teknolojiler karşısında heyecanla teknolojimizi geliştirmeye ve daha fazla gelen taleplere cevap vermeye Panasonic Endüstriyel Çözümler çatısı altında devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ELEKTRONİK DEVRE ÇİZİM PROGRAMLARINDAN: PROTEUS

ÖZDİSAN

TÜRK FUTBOLUNUN İKİ KOCA ÇINARI YILMAZ URUL VE YILDIRIM İPER