in ,

ÖZDİSAN ELEKTRONİK,IDEF 2021’DE YER ALACAK

25-28 Mayıs tarihinde yapılması planlanan 15’inci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı IDEF 2021, pandemi tedbirleri kapsamında 17-20 Ağustos tarihlerine ertelendi. Elektronik komponent distribütörlüğünde Türkiye’de lider konumda yer alan Özdisan Elektronik IDEF 2021’deki yerini alacak. Ziyaretçiler, Özdisan’ın stoklarında yer alan son teknolojik ürün gruplarını, 3. Salon 315B nolu stantta görebilecek.

ÖZDİSAN ELEKTRONİK VE WURTH’DEN İŞ BİRLİĞİ

Özdisan Elektrik, bağlantı malzemelerinin satışında dünyadaki pazar lideri olan Würth ile sanayi ürünlerinin Türkiye’deki üreticileri hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırabilmek için iş birliği yaptı. Elektrik izolasyon malzemeleri, elektrik el aleti setleri ve diğer kimyasal ürünlere Özdisan Elektronik stoklarından ulaşabilir ve günün her anında ozdisan.com adresinden sipariş edilebilir.

NUVOTON’DAN AEC-Q100 ONAYLI 32-BİT NUC131U MİKROİŞLEMCİ

Nuvoton, otomotiv uygulamaları için 50MHz’e kadar çalışan AEC-Q100 Grade 2 ve CAN2.0 Barabirimine uygun yeni bir Arm® Cortex®-M0 NUC131U 32-bit mikro denetleyici serisini piyasaya sürdü. Bu yeni ürün, yüksek performans, yüksek güvenilirlik ve yüksek bağışıklık, otomotiv gövde kontrolü, otomotiv CAN modülü, araç üstü teşhis sistemi (OBD), gösterge paneli kontrolü ve otomotiv aydınlatma uygulamaları için kullanılıyor.

NuMicro® NUC131U, tasarımdan üretime kadar sıkı kontrol prosedürleri uygulayarak AEC-Q100 Grade 2 yeterliliğini yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikle geçti. NuMicro NUC131U serisi, 2,5 V ila 5,5 V arası CAN önyükleyici güncelleme çalışma voltajını ve -40 ila 105oC çalışma sıcaklığını desteklemek için 50 MHz’e kadar çalışan Arm Cortex-M0 çekirdeği, 68 KB Flash, 8 KB SRAM ve 4 KB LDROM içerir. NuMicro NUC131U serisi, LQFP48 (7mm x 7mm) ve LQFP64 (7mm x 7mm) paketlerinde mevcut.

Keil MDK Nuvoton Edition, IAR EWARM ve NuEclipse dahil olmak üzere birden fazla IDE desteklenirken, IDE’ler arasında Keil MDK Nuvoton Edition (NuMicro Cortex-M0 ailesi için) ve NuEclipse ücretsizdir. Ayrıca, pazara sunmak ve geliştirme süresini hızlandırmak için PinView, PinConfig gibi kullanımı kolay yazılım geliştirme araçları da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ANTİSTATİK ÖZELLİKLİ ÜRÜNLER ÖZDİSAN’DA

ÖZDİSAN, MAXBOTIX İLE TEMSİLCİLİK ANLAŞMASI İMZALADI