in ,

Özdisan Elektronik, GVA Leistungselektronik GmbH İle Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Özdisan Elektronik, GVA Leistungselektronik GmbH İle Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

GVA Leistungselektronik GmbH ve Özdisan Elektronik, Özdisan alüminyum soğutucu ürün grubunun Almanya pazarı için distribütörlük anlaşması yaptı.
GVA, Özdisan alüminyum soğutucu ürün grubunun yetkili distribütörü oldu. Güç elektroniğinde uzman olan GVA ve Özdisan Elektronik arasındaki bu iş birliğinin Alman pazarına yeni projeler kazandırması bekleniyor. Özdisan’ın soğutucu teknolojisindeki teknik gücü ve GVA’nın da bu bölgedeki satış ve pazarlama deneyiminin birçok yeni fırsat yaratması hedefleniyor.

Özdisan Elektronik Signs Distributorship Agreement With GVA Leistungseletronik GmbH

GVA Leistungselektronik GmbH and Özdisan Elektronik made distribution agreement for Özdisan Heatsink product Group for German market. GVA has become authorized distributor of Özdisan Aluminum Heatsink product group. GVA has expertise on power electronics business and both sides have confidence that this cooperation will be a successful match to start new projects for the German market. Özdisan’s technical power on heatsink technology and GVA sales and marketing experience for this territory will create a lot of new opportunities.

GVA Leistungselektronik

Özdisan Elektronik, CREE LED İle Olan Distribütörlük Anlaşmasına Yeni Pazarlar Ekledi

Özdisan 17-18 Mayıs’ta İtalya’daki Vicenzo Fuar Merkezi’nde Yapılan Focus On PCB Fuarında Aldı