in ,

Özdisan Elektronik Electricx 2018 Fuarı’nda Yerini Alıyor

ÖZDISAN ELEKTRONIK, ELECTRICX 2017 FUARI’NDA YERINI ALIYOR

37 yıllık deneyimiyle, üretici firmalara ileri teknoloji içeren elektronik komponent ve PCBA tedariği sağlayan Özdisan Elektronik, Mısır Electricx Fuarı’nda yerini alıyor. Kuzey Afrika’nın en büyük elektrik malzeme, güç sistemleri ve aydınlatma fuarı olan Electricx Fuarı, yeni tedarikçilerle tanışmak, müşterileri portföyünü geliştirmek, endüstri meslektaşları ile iletişim kurmak veya en yeni teknolojileri öğrenmek isteyen firmalar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Yeni ürün ve çözümlerini tanıtacak

Özdisan, Elektronik, Komponent, PCB, PCB-A (Dizgili Kart Çözümleri), Led Aydınlatma Çözümleri, TFT Display Çözümleri, Alüminyum Soğutucu Çözümleri, AR-GE ve Dizayn Destek uygulamalarını fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.
Özdisan Elektronik Genel Müdürü Mustafa Yurttaş, fuarla ilgili olarak;   “Elektronik sektörü artık dünyaya hükmediyor ve insan yaşamını yönlendiriyor. Electricx Fuarı da yıllardır Kuzey Afrika’nın sanayi ve ticarette dünyaya açılan kapısı konumunda yer alıyor. Ayrıca fuar sayesinde firmalar, bölge ülkelerle iletişime geçerek pazar oluşturma olanağı bulabiliyor. Özdisan Elektronik olarak Mısır’da marka bilinirliğimiz oldukça yüksek. Electricx Fuarı da markamızı takip eden firmalarla bir araya gelebilmek ve yeni bağlantılar kurabilmek adına önemli bir fırsat oluşturacak.”dedi.                                                                                         Fuar sayesinde ziyaretçiler Ixys, Fuji, Panjit, Panasonic, Nanya, Lem, Royal Ohm, Samsung, Seoul Semiconductor gibi dünyaca ünlü elektronik komponent üreticilerinin ürünlerini inceleme şansı bulabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Özdisan Elektronik, Uluslararası Ortadoğu Aydınlatma Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

Nordic NRF52833