in ,

Özdisan Elektronik Çin’de Stratejik İş Toplantıları Gerçekleştirdi

Özdisan Elektronik Genel Müdürü Mustafa Yurttaş, Çin’de gerçekleştirdiği ziyaretlerde Özdisan Elektronik’in temsilciliğini yaptığı Winstar, Oulong, Gaosong, SATOZ ve Lifud firmaları ile iş hacmini artırma ve sektörün ihtiyaçları konusunda ikili görüşmelerde bulundu.

Özdisan Elektronik Çin'de

Oulong İle Yeni İş Birliği

Yapılan ziyaretler sonucu Özdisan Elektronik ve Oulong firması arasında Avrupa’yı da kapsayacak yeni iş birliğinin temeli atıldı. Oulong firması genişleyen üretim tesisi ile aylık 180.000 metrekare kapasiteye ulaştı. 2-22 katmana kadar baskılı devre kartı (PCB) üretimi yapan Oulong firması, Türkiye ve Avrupa‘da Özdisan Elektronik farkı ile hizmet veriyor.

Özdisan Elektronik ve Winstar, Genişleyen OLED Ekran Sektörünü Masaya Yatırdı

Mustafa Yurttaş, Winstar firması ziyaretinde ise genişleyen OLED ekran ailesi üzerine toplantılar gerçekleştirildi. OLED ekranların kullanım alanları ve Türkiye’deki hedef uygulamalar üzerine fikir alışverişinde bulunan firma yetkilileri, yeni tasarımlarda kullanılan teknolojik OLED ürünleri ile pazara yön verme konusunda fikir birliğine vardı.

Özdisan Elektronik Çin'de

SATOZ’un Ürünleri Yakın Gelecekte Tüm Avrupa’da

SATOZ firmasının 16. yıl kuruluş yıl dönümüne katılan Özdisan Elektronik Genel Müdürü Mustafa Yurttaş, SATOZ firmasının DMY grup çatısı altında her yıl büyük bir büyüme ve başarı ivmesi yakaladığını vurgulayarak, yeni fabrikada “Kapasitif Dokunmatik Ekran” üretiminin artırılacağı bilgisini paylaştı. Yurttaş, Çin’de İnterkom pazarının ihtiyacı olan TFT’lerin en büyük üreticisi olan SATOZ firmasına ait ürünlerin yakın gelecekte tüm Avrupa‘da kullanılması için çalışmalar başlatıldığını belirtti.

Özdisan Elektronik ve Lifud Arasında Stratejik İş Birliği Toplantısı Yapıldı

Lifud ve Özdisan Elektronik arasındaki görüşmeler ise Lifud’un Shenzen’deki ana merkezinde gerçekleşti. Görüşmede iki firma arasındaki iş birliğinin, Avrupa’da, Türkiye’de ve çevre ülkelerde ve Avrupa bölgesinde nasıl genişletilebileceği istişare edildi. Lifud’un üretimine başladığı dış mekan LED sürücülerle ilgili görüşmeler yapılırken aynı zamanda yeni ürünlerin tanıtımı ile ilgili yapılacak pazarlama aktiviteleri ve pazarın durumu hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

Özdisan Elektronik Çin'de

Özdisan Elektronik, Gaosong’un Avrupa’daki En Büyük Distribütörü Olma Konumunu Koruyor

Gaosong firması ile artan iş hacmi ve yeni ürünler üzerinde yapılan görüşmelerde, özellikle ray klemens ve elektrikli araç şarj konektörlerinin Türkiye’deki pazar hacmi ve kullanım alanları ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. Böylelikle Özdisan Elektronik, Gaosong firmasının Avrupa’daki en büyük distribütörü olma konumunu, yeni ürünlerle birlikte sağlamlaştırmanın ilk adımın atmış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ÖZDİSAN

Özdisan Elektronik Recom Power İle Yetkili Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Özdisan Elektronik’ten Embedded Fuarı’na Ziyaret