in ,

ÖZDİSAN ELEKTRONİK ÇALIŞANLARI, GELENEKSEL YILBAŞI YEMEĞİNDE BIR ARAYA GELDİ

DMY Elektronik Yatırımlar Genel Merkezi’nde gerçekleşen yılbaşı yemeğinde çalışanlar, birbirinden lezzetli ikramlar eşliğinde doyasıya eğlenerek yeni yıl öncesi yorgunluklarını üzerlerinden biraz olsun atmış oldular.

Yılbaşı yemeğine, DMY Elektronik Yatırımlar Yönetim Kurulu Başkanı Davut Yurttaş ve Özdisan Elektronik Genel Müdürü Mustafa Yurttaş aileleriyle birlikte katılım gösterdi. Davut Yurttaş, gecenin önemine istinaden yaptığı konuşmasında; “Firmamızın temelleri uzun zaman önce, birkaç genç girişimcinin bir araya gelişiyle atıldı. Şimdi konuşma yaptığım kalabalığa bakıyorum da; o birkaç genç koca bir ailenin temelini atmış. Bu gece burada olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.” dedi.

Davut Yurttaş’tan sonra kürsüyü devralan Mustafa Yurttaş, “Yaklaşık 37 yılı geride bıraktık. Bu 37 yılda her zaman çalışanlarımızla aile gibi hareket ettik. Şimdi burada koca bir yılı daha geride bırakmanın hüznü ve yeni bir yılı karşılamanın heyecanıyla bir araya geldik. 2016, çalışan sayımızı çoğalttığımız ve büyümemizi artırdığımız bir sene oldu. Şirketimizin büyümesinde emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Herkes için daha mutlu, daha sağlıklı ve daha güzel yeni bir yıl dilerim.” dedi. Konuşma sonrası yapılan çekilişle çalışanlara çeşitli hediyeler verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

TÜRKIYE İNOVASYON VE GIRIŞIMCILIK HAFTASI

TÜRKIYE İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK HAFTASI

ÖZDİSAN

ÖZDİSAN ELEKTRONİK UNICEF’İN ALTIN KANATLARINA SAHİP