in ,

Özdisan Elektronik 38 Yaşında

Özdisan Elektronik, Ataşehir Silence Otel’de 38. yaşını kutladı. Özdisan Elektronik, DMY Elektronik Yatırımlar ve Savior Otomasyon çalışanlarının bir araya geldiği etkinlik, Mustafa Yurttaş ve değerli eşi Beste Yurttaş ile Davut Yurttaş ve kıymetli eşi Deniz Yurttaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Sunuculuğunu Hakan Bilgin’in yaptığı gecede Doğanay ve İstanbul Orkestrası davetlilere keyifli anlar yaşattı. Müzikle başlayan gecenin ilerleyen saatlerinde Hakan Bilgin, Mustafa ve Davut Bey’in anneleri Şadiye Yurttaş’ı sahneye davet ederek hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Şadiye Hanım’ın oğullarıyla ilgili paylaştığı anılar davetliler tarafından ilgiyle dinlendi. Şadiye Hanım’dan sonra sahneye davet edilen Beste ve Deniz hanımefendiler, eşleriyle ilgili düşüncelerini dile getirerek gecenin önemine dair düşüncelerini paylaştılar.

Gecenin son konuşmaları Mustafa Yurttaş ve Davut Yurttaş tarafından yapıldı. Davut Yurttaş, şirketin geçirdiği aşamalardan bahsederek 38. yıllarını kutluyor olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Mustafa Yurttaş ise geceye katılan bütün çalışanlara teşekkür ederek aile olmanın önemine ve şirketin bugünlere gelmesindeki rollerine değindi.

Konuşmalar sonrası, Savior Genel Müdürü Sayın Mehmet Celal Şahin, Özdisan Elektronik Genel Müdür Yardımcıları Fatih Duran ve Okan Abdi ile birlikte bütün çalışanlar sahneye davet edilerek toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Fotoğraf çekiminin ardından pastanın kesilmesiyle birlikte konuşmacılar masalarına çekilerek müziğin ve yemeğin tadını çıkardılar.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Winstar Oled Ekranlar

ÖZDİSAN

Tribünlerin Vefalı İsmi; Paşalı Birol