in ,

Nano Sim Kart Çözümleri

Nano Sim Kart Çözümleri

Nano sim kartın (bir diğer bilinen adı ile 4FF) ölçüleri sadece 12.3×8.8×0.67mm ebatlarındadır ve özgün tasarımı ile mobil cihazlara uygundur. Kapladığı alan azalmış olsa bile, pin yapısını korur ve bütün tasarımcılara PCB üzerinde yer tasarrufu sağlar. Profesyonel iletişim çözüm sağlayıcısı olarak Attend teknolojisi, bar push eject type, push-push type ve dual bar eject type olmak üzere tüm sim soket ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

EJECT TIPI NANO SIM KART SOKET 115S-ACA0

Attend, eject type nano-sim kart soketleri dayanıklı ve küçük boyutlarda itme mekanizması ile kolay ve hızlı takılıp çıkarılabilme imkanı sağlıyor. Cihazınızın su geçirmez olabilmesi için tasarıma uygun aksesuarlar ile farklı genişliklerde çoklu sim yuvaları seçilebilir.

● Sim kartı kolay ve hızlı takıp-çıkarabilme
● Küçük ebatlarda ve sağlam itme mekanizmalı
● Cihaz kapağını açmaya gerek kalmadan sim kart değiştirebilme imkanı
● Farklı ebatlarda ve çoklu sim kart yuvası seçenekleri

Nano Sim Kart Çözümleri

115S-BS00 & 115S-BT00

Bu ürün araç takip sistemleri için özelleştirilmiştir. Araç takip sistemlerinde takip sinyalini değiştirmek için küçük ve kompakt yapısı ile güvenilir bir çözüm sağlar. Mekanik kilitleme sistemi kolay ve stabil takma-çıkarma imkanı verir. Benzersiz sim kart yuva tasarımı sayesinde kullanım esnasında sim kartın kaymasını engeller.

Simetrik Yerleştirme Yuvası Tasarımı

Nano sim kartın değişimi sırasındaki aşınmayı azaltabilmek için dikey yerleştirme yerine yatay pozisyonda yuvaya oturacak şekilde modifiye edilmiş böylelikle iç sim kartta daha fazla oluşabilecek aşınmalar için endişeye gerek kalmamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Isabellenhutte

Gaosong