in ,

Lifud’un Teknolojik Yenilikleri Endüstrinin Gelişimini Sürdürüyor

ÖZDİSAN
R&D DIRECTOR
MR. JUNGAO ZHU

Dünya rekoru, gücün sembolü ve aynı zamanda gücün sınırıdır. Buna rağmen uzun zaman akışında, rekorlar çoğu kez kırılabilir. Her rekorun kırılması, sıkı çalışma ve sıra dışı yenilik gerektirir. Lifud’un patentli yüksek frekanslı transformatörü, sağladığı yüksek verimlilik değeri ile LED endüstrisinde en çok tercih edilen düşük güç LED sürücü grubunda tekrardan liderliği almasını sağlıyor.

Yüksek frekanslı transformatör, manyetik entegrasyon teknolojisini uygular ve elektromanyetik enerjinin verimli bir şekilde dönüşümünü sağlar. Piyasadaki mevcut transformatörlerin aşamadığı tüm teknik zorlukları aşarak 40W’lık izole LED sürücülerinin %88’lik verimlilik sınırını kırar.

Bu yeni teknoloji sayesinde 40W civarındaki Lifud güç kaynaklarının verimlilikleri %90’a çıkartıldı. %2 değer artışı, bileşenler için küçük bir değişim olabilir fakat LED endüstrisi için büyük bir adım. Bu teknoloji sadece güç kaynaklarının verimliliğini arttırmakla kalmıyor, güç kaynağının enerji yoğunluğunu da arttırıyor. Aynı zamanda daha az ısı üretmesini sağlayarak ürünün performans kararlılığını üst seviyeye çıkarıyor.

Bu teknolojinin entegre edildiği sürücü grubundan biri LF-GIFxxxYA serisi LED sürücülerdir. Bu sürücü grubu mükemmel “flicker-free” değerine (flicker yüzdesi ≤ %0.5) ve ışık verimliliğini doğrudan arttıran; %91 çıkış verimliliğine sahiptir.

Lifud, LED güç kaynağı ve akıllı LED sistem çözümlerinin öncü lider tedarikçisidir. Marka gücünün temelini teknolojisi, kalitesi ve hizmeti oluştur. İnavosyonu kurumsallığını geliştirmek ve sektörün tüm teknik zorluklarını aşmak için itici güç olarak görmektedir. Lifud şimdiye kadar gücünü kanıtladığı 12 inovatif teknoloji, 46 faydalı model ve görünüm patentli teknolojiler elde etmiştir. Lifud’un gelecekte endüstriye ve dünyaya ne gibi yenilikler getireceğini bekleyelim ve görelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Akım Sensörleri

Sektöre Yön Veriyoruz