in ,

İSTANBULSPOR CAMİASI NOLA-İSTANBUL GALATA’DA BRUNCH’TA BULUŞTU

İstanbulspor camiasının geleneksel maç öncesi buluşmalarından biri efsaneleşmiş sporcuların da katılımıyla Galata’nın en popüler mekanlarından Nola Restaurant’da gerçekleşti. İstanbulsporlular Derneği Başkanı Mustafa Yurttaş ve İstanbulspor A.Ş. Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu’nun katılımıyla düzenlenen buluşmada İstanbulspor – Eskişehirspor maçı öncesi moral toplandı.

Mustafa Yurttaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte eski İstanbulsporlular ve Türk futboluna damga vurmuş futbolcular bir araya geldi. İstanbulspor’un ve Türk futbolunun efsaneleri Cemil Turhan, Yıldırım İper, Yılmaz Urul, Günay Yavaş, Yavuz Bentürk, Saffet Akyüz, Saffet Akbaş ve Zorbay Kalkan gibi birçok efsane futbolcunun katıldığı kahvaltı programı, keyifli anlara sahne oldu. İstanbulspor – Eskişehirspor maçı öncesi sarı- siyahlılar birlik ve beraberlik içinde olduklarını bir kez daha gösterdi.

Efsane futbolcular maç öncesi futbol anılarını birbirlerine anlatarak keyifli saatler geçirdi. Buluşma sonrası hep birlikte maçı izleyen efsaneler, İstanbulspor’a desteklerini sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ÖZDİSAN

NİTELİKLİ İŞ GÜCÜNÜ ARTIRMANIN YOLU TEKNİK EĞİTİMİ İYİLEŞTİRMEKTEN GEÇİYOR

TÜFAD BAŞKANI ESKI İSTANBULSPORLU HALİT ÖNSEN’İ KAYBETTİK