in ,

İSTANBULSPOR BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRDİ

TFF 1. Lig’de mücadele eden İstanbulspor 2017 – 2018 futbol sezonunda genç kadrosu ve oynadığı futbol ile tüm otoritelerden olumlu not aldı. Özellikle Ziraat Türkiye kupasında aldığı başarılı sonuçlar ve elenmesine rağmen Fenerbahçe’ye karşı oynadığı cesur futbol takdir topladı.

TFF 1. Lig’de mücadelesini teknik direktör Yalçın Koşukavalı yönetiminde sürdüren Sarı – Siyahlı Takım, ligi de dokuzuncu olarak bitirdi. Genç kadrosuyla olumlu futbol oynayarak daha da tecrübe kazanan İstanbulspor’un, yeni sezondaki hedefi Türkiye Süper Ligi’ne çıkmak olacak.

İstanbul’un köklü takımlarından olan İstanbulspor, kuruluşunun 92. yılını da kutlayarak Sarı – Siyah renklere gönül verenlere bir de mesaj yayınladı. İstanbulspor, yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Türk futbolunun dev çınarı, İstanbul’un boğası, şehrin takımı İstanbulspor’umuz 92 yaşında! Nice başarılarla dolu Sarı – Siyah yıllara!” ifadelerini kullandı.

Tekrar Süper Lig’e çıkmak için uğraş veren İstanbulspor, kulüp tarihi boyunca 23 sezon Süper Lig’de mücadele verdi. Sarı – Siyahlılar, 1967 -1968 sezonunda TFF 1. Lig’de şampiyon olmuştu.

TFF 1. Lig’de mücadelesini teknik direktör Yalçın Koşukavalı yönetiminde sürdüren Sarı – Siyahlı Takım, ligi de dokuzuncu olarak bitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ÖZDİSAN

GELECEKTE GÜNEŞ VE RÜZGAR VAR

ÖZDİSAN

İSTANBULSPORLULAR DERNEĞİ ÜYELERİ GENEL KURUL TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ