in ,

INTERLIFT ASANSÖR FUARI’NA TÜRK MARKALARI DAMGA VURDU

Almanya’nın Augsburg şehrinde her 2 yılda bir düzenlenen Interlift Asansör Fuarı, sektörünün önde gelen aktörlerini bir araya getirdi. Tüm dünyadan katılımcıların bulunduğu bu uluslararası fuarda, asansör kabin üreticileri, elektronik aksam üreticileri, mekanik aksam üreticileri ve asansör kurulum firmaları ürünlerini sergiledi. Türkiye, global pazarlarda asansör sektöründe önemli bir yere sahip ve birçok yabancı asansör kurulum firması da Türk ürünlerini tercih ediyor.

Fuarda 60 farklı Türk firması katılımcı olarak yer aldı. Fuarı Özdisan Elektronik yetkilileri de ziyaret ederek, yerli ve yabancı asansör üreticileri ile bir araya geldi ve bilgi alış verişinde bulundu. Sektördeki teknolojik gelişmelerin tanıtıldığı fuarda yetkililer ayrıca yeni ürünleri de inceledi.

TFT erkan maliyetlerinin düşmesi ile birlikte asansör buton ve gösterge uygulamalarında TFT ekran kullanımının yaygınlaştığı bir dönemdeyiz. Özdisan Elektronik’in Çin’deki yatırımı SATOZ’un TFT LCD panel ürün gamı da fuardaki yerli ve yabancı üreticilerin dikkatini çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ÖZDİSAN

ÖZDİSAN ELEKTRONİK NUVOTON’UN AVRUPA DİSTRİBÜTÖR TOPLANTISINA KATILDI

ÖZDİSAN ELEKTRONİK MAKEDONYA’DA TEMASLARDA BULUNDU