in ,

Elektronik Komponent Ve Daha Fazlası

1980 yılında kurulan Özdisan Elektronik, kurulduğu günden bu yana Türkiye’de elektronik komponent tedariğine yön veren lider şirket olma özelliğini sürdürüyor. DMY Grubu altındaki diğer firmaların da birlikteliği ile sektördeki neredeyse tüm ihtiyaçlara anında ve yerinde çözüm sağlayan Özdisan Elektronik, hem şirketler hem de son kullanıcılar için anahtar teslim ürün ve çözümler sunma konusunda Türkiye ekonomisine destek sağlıyor ve global tedarikçilere olan talebi minimuma indirgiyor.

component 18.yazı
Özdisan Elektronik E-Ticaret Ve İş Geliştirme Şefi Taylan Aker

2015 yılında kurulan online portalı www.ozdisan.com’un yayına girmesi ile özellikle de son kullanıcılardan gelen talepleri de dikkate alarak ürün portföyünde genişlemeye giden Özdisan Elektronik, son kullanıcıya yönelik yarı bitmiş ve bitmiş ürün gamlarında da yeni distribütörlük anlaşmaları imzaladı. Ayrıca hem yurt içinde hem de yurt dışında elektronik komponent haricinde de bir çözüm ortağı olma hedefini sürdürmeye devam ediyor.

Bu kapsamda başta Arduino ve Raspberry Pi gibi geliştirme platformları ile uyumlu sensör, modül ve bilgisayarları stoklarına getiren Özdisan Elektronik, zaman içerisinde hem Maker hem de IoT sektörüne hitap eden distribütörlük anlaşmaları ile çeşitli geliştirme kitleri, single board computer’ler, programlayıcılar, sensör ve modül kartları gibi ürünlerle envanterini çeşitlendiriyor.

component 18.sayı

Bunun haricinde, yine sektörün son kullanıcı ve şirketler ölçeğinde sıklıkla ihtiyaç duyduğu ESD’li ürün gamları, el aletleri, elektronik ölçüm cihazları, kimyasallar, büyüteçler, lehimleme ve havya ürünleri ile bunların sarf malzemeler gibi ürünlerde de envanterini genişleten Özdisan Elektronik, sanayi sektörüne yönelik ürün gruplarında da müşterilerine etkin bir şekilde güçlü tedarik alt yapısı sunuyor.

Son dönemde Arçelik ile yaptığı iş birliği ile Arçelik’in Çözüm Ortağı olan Özdisan Elektronik, başta Arçelik 3D Yazıcı ve profesyonel görüntüleme sistemleri olmak üzere birçok ürün grubunu envanterine dahil etti.

Son dönemde Arçelik ile yaptığı iş birliği ile arçelik’in Çözüm Ortağı
olan Özdisan Elektronik, başta arçelik 3D Yazıcı ve profesyonel görüntüleme
sistemleri olmak üzere birçok ürün grubunu envanterine dahil etti.”

Ayrıca, DMY çatısı altında kardeş şirketi DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma şirketi ile birlikte, özellikle otomasyon sektörüne yönelik tüm ürün gruplarını Weintek, ABB VE Chint markaları altında sektör kullanıcıları ile buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Carbon Print Baskılı Devre Kartları

Dalı Rehberi