in ,

Cavlı Wireless’in Yenilikçi Ürün Ve Çözümleri Özdisan Güvencesiyle Türkiye’de

Özdisan Elektronik, tüm dünyada nesnelerin zaman ve yer sınırı olmadan yönetilmesindeki bağlantı engellerini aşmayı amaçlayarak kurulan Cavli Wireless şirketi ile temsilcilik anlaşması imzaladı. Nesnelerin internetinin çok sayıda kullanımı durumunda endüstri üzerinde dönüştürücü bir etkisi olacağı öngörülüyor. Yeni ve yenilikçi ürünler, kullanım uygulamaları sunan ve bu dönüşümde itici güç olma noktasında büyük bir hızla ilerleyen Cavli Wireless, Türkiye’de de müşteri odaklı çözümler önerme noktasında hızla çalışmalarına başladı.

Cavlı Wireless'in Yenilikçi

Var olan teknoloji 2G/3G/4G/5G’nin yanı sıra, NB-IoT ve eSIM üzerine yoğunlaşmak üzere yola çıkmış bir teknoloji firması olan Cavli Wireless’in asıl hedefi, fiziksel sim kart konnektörlerinin devreden çıkarılmasını amaçlayan eSIM uygulamaları ile kendi modüllerini kullanıcılarına sunmak. eSIM özelliğinin Türkiye’de aktif olması ile birlikte Cavli Wireles eSIM modülleri kullanılabilir hale gelecek.

Özdisan Elektronik, deneyimli saha uygulama mühendisi kadrosu ile tüm teknik sorunlara destek noktasında en hızlı çözümleri sunmaya Cavli Wireless ürünlerini de ekleyerek devam edecek. IoT sektöründe yükselen bir şirket olan Cavli Wireless’in yenilikçi ürün ve çözümlerine artık Özdisan güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

Cavlı Wireless'in Yenilikçi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ÖZDİSAN

Sektör Liderleri Elecrama 2020’De Buluşuyor

Lead Top Electrical Ürünleri Artık Türkiye’de