in ,

CAVLI WIRELESS’IN YENİLİKÇİ ÜRÜN VE ÇÖZÜMLERİ ÖZDİSAN GÜVENCESİYLE TÜRKİYE’DE

Özdisan Elektronik, tüm dünyada nesnelerin zaman ve yer sınırı olmadan yönetilmesindeki bağlantı engellerini aşmayı amaçlayarak kurulan Cavli Wireless şirketi ile temsilcilik anlaşması imzaladı. Nesnelerin internetinin çok sayıda kullanımı durumunda endüstri üzerinde dönüştürücü bir etkisi olacağı öngörülüyor. Yeni ve yenilikçi ürünler, kullanım uygulamaları sunan ve bu dönüşümde itici güç olma noktasında büyük bir hızla ilerleyen Cavli Wireless, Türkiye’de de müşteri odaklı çözümler önerme noktasında hızla çalışmalarına başladı.

Var olan teknoloji 2G/3G/4G/5G’nin yanı sıra, NB-IoT ve eSIM üzerine yoğunlaşmak üzere yola çıkmış bir teknoloji firması olan Cavli Wireless’in asıl hedefi, fiziksel sim kart konnektörlerinin devreden çıkarılmasını amaçlayan eSIM uygulamaları ile kendi modüllerini kullanıcılarına sunmak. eSIM özelliğinin Türkiye’de aktif olması ile birlikte Cavli Wireles eSIM modülleri kullanılabilir hale gelecek.

Özdisan Elektronik, deneyimli saha uygulama mühendisi kadrosu ile tüm teknik sorunlara destek noktasında en hızlı çözümleri sunmaya Cavli Wireless ürünlerini de ekleyerek devam edecek. IoT sektöründe yükselen bir şirket olan Cavli Wireless’in yenilikçi ürün ve çözümlerine artık Özdisan güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

ÖZDİSAN

SEKTÖR LİDERLERİ ELECRAMA 2020’DE BULUŞUYOR

LEAD TOP ELECTRICAL ÜRÜNLERİ ARTIK TÜRKİYE’DE