in ,

ANTİSTATİK ÖZELLİKLİ ÜRÜNLER ÖZDİSAN’DA

Statik elektriklenme, elektronik malzemelerin bozulmalarına yol açan en büyük etkenlerden biri olarak dikkat çekiyor. Statik yükler, bir cihazın üzerinden akarken cihazın içerisindeki düşük dirençli hassas komponentlere zarar veriyor ve bunun sonucunda dacihazların arızalanmasına ya da hatalı işlem yapmasına yol açabiliyor.

Statik elektriklenmenin etkilerini ortadan kaldırabilmek için antistatik özellikli ürünler kullanılıyor. Antistatik özellikli ürünlerin kullanılması ile biriken statik yükler, cihazların üzerine akmak yerine toprağa akıyor ve bu işleme de Elektro Statik Boşalım (Electro Static Discharge) yani ESD deniyor.Özdisan Elektronik, statik yüklerin elektronik cihazlara olan etkilerini ortadan kaldırabilmek adına stoklarına antistatik özellikli ürünler getirdi. Ayakkabı, terlik, önlük, t-shirt ve eldiven gibi tekstil ürünlerinin yanı sıra, antistatik özellikli galoş, bileklik, cımbız, pense, topuk bandı, poşet, fırça ve daha birçok ürün ozdisan.com üzerinde kullanıcıların ilgisine sunuldu. Kullanıcılar, yüksek kalitedeki bu ürünlere rekabetçi fiyatlar ve stoktan hemen teslim seçenekleri ile sahip olmak için ozdisan.com adresini ziyaret edebilir.

ÖZDİSAN, MAXBOTIX İLE TEMSİLCİLİK ANLAŞMASI İMZALADI

IoT sektöründeki sensör kaynaklarına bir yenisini daha ekleyen Özdisan Elektronik, Amerika’nın güçlü ve güvenilir ultrasonic sensör firması MaxBotix firması ile temsilcilik anlaşması imzaladı. Otonom, navigasyon, seviye belirleme, insan ve varlık algılama, kar derinlik ölçümü ve sonar-araç alanlarında profesyonel tasarım ve hobi elektronikleri için çalışan firmalar, bu alanlarda kullanılabilen yüksek kalitedeki sensör ailesine çok yakın zamanda Özdisan Elektronik stoklarından ulaşabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

SEKTÖREL AJANDA

ÖZDİSAN ELEKTRONİK,IDEF 2021’DE YER ALACAK