in ,

ÖZDİSAN ELEKTRONİK’TEN IOT SEKTORÜNE YÖNELİK AI-THINKER HAMLESİ

Özdisan Elektronik, Ai-Thinker firması ile distribütörlük anlaşması imzalayarak IoT sektörüne hitap eden birçok kaynağına WiFi / LoRa ve UWB’de ekledi.

Ai-Thinker, WiFi tarafında Espressif firmasına ait ESP8266 ve ESP32 tabanlı birçok farklı alana hitap eden modüller üretiyor. Bu ürünler gerek anten yapısı gerek bağlantı yapısındaki esneklikler ile tüm WiFi kullanıcılarını hedefliyor.

Bunun yanı sıra Ai-Thinker, dünyanın en büyük LoRa çipleri üretecisi olan Semtech firmasının ürünlerini kullanarak tıpkı WiFi modüllerde olduğu gibi LoRa modülleri üretiyor. Firma böylece gerek dahili anten özellikli gerekse ipex konnektörlü LoRa modülleri ile tüm uzak mesafe haberleşmesi hedefleyen müşterilerine çözüm sağlıyor.

Özellikle kapalı alan konum bulma sektörüne yönelik oldukça popüler olan Decawave firmasına ait DWM1000 serisi ile tamamen endüstriyel modülleri müşterilerine sunuyor. Gerek WiFi, gerek LoRa gerekse de UWB haberleşmesi ile ilgilenen müşteriler için Ai-Thinker’ın tüm ürünleri Özdisan Elektronik stoklarında.

GOSAT-GW UYDUSU GELİŞTİRME SÜRECİNE BAŞLANDI

ÖZDİSAN ELEKTRONİK ÜNİVERSİTELERİN ROKET TAKIMLARINA DESTEKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR